Imprezy firmowe to świetny sposób integracji pracowników danej firmy. Dobry zespół muzyczny na Imprezę firmowe to bardzo ważny element udanej imprezy. Proponujemy Państwu kompleksową oprawę muzyczną   przy małych i dużych imprezach.  Odpowiednio dopasowana muzyka oraz efekty świetlne sprawią, że goście będą się świetnie bawić, a Państwo zapamiętacie imprezę przez długi czas. Nasza oferta to: zespół muzyczny na imprezę, event, bale karnawałowe oraz wieczorki integracyjne .

Proponujemy Państwu wspaniałą oprawę muzyczną zarówno małych studniówek 80-100 jak również wielkich powyżej 300 osób. Studniówkę wspominamy wiele lat, dlatego wybór odpowiedniego zespołu muzycznego jest ważną decyzją. Znajomość aktualnych trendów muzycznych naszego zespołu połączona z dużym doświadczeniem sprawi, że utwory będą porywały wszystkich do tańca, a Państwo będziecie mieli wspaniałe wspomnienia na wiele lat

Zespół muzyczny PETERS - oferta Świąteczna.

W wigilijny czas specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy KOLĘDY I PASTORAŁKI, przy akompaniamencie pianina. Oferta muzyczna skierowana jest dla firm i instytucji, które kultywują tradycję obchodzenia świąt Bożego Narodzenia. Święta to dobry moment na integrację, zbudowanie dobrej atmosfery wśród pracowników. Wprowadzimy was w świąteczny klimat programem muzycznym: kolędy akustycznie, wigilia firmowa, bankiet wigilijny, spotkanie opłatkowe, koncert kolęd, firmowy opłatek.

Zespół muzyczny PETERS - oferta koncertowa i plenerowa.

Zapewniamy obsługę muzyczną:

KONCERTÓW, FESTYNÓW, PIKNIKÓW, DOŻYNEK, IMPREZ PLENEROWYCH ORAZ INTEGRACYJNYCH

Zespół muzyczny na piknik lub imprezę plenerową musi mieć w swoim repertuarze utwory rockowe oraz znane przeboje disco i pop. Zespół Peters wyróżnia się świetną muzyką na żywo, szerokim repertuarem, umiejętnością prowadzenia i rozkręcenia każdej imprezy. Z nami możesz być pewien, że impreza będzie udana. Graliśmy dni miast, festyny, supporty, imprezy plenerowe, koncerty.

 

 

Zapraszamy do współpracy!

Oferty

Ślubna, Event, Studniówka, Oferta Świąteczna,
Koncert Plenerowy.

Zespół muzyczny PETERS na wesele

To bardzo ważne, aby wybrać odpowiedni zespół muzyczny na wesele, ponieważ taka uroczystość odbywa się najczęściej raz w życiu. Aby zespół muzyczny na weselu był w stanie zagrać odpowiednią muzykę musi bardzo uważnie obserwować gości, tak aby trafić w gusta muzyczne. Zajmiemy się kompleksową oprawą muzyczną Państwa wesela. Dbamy o wspaniały klimat, świetnie dobraną muzykę oraz zabawy weselne i prowadzenie. Zapewniamy również wspaniałe nowoczesne oświetlenie parkietu oraz sali, a wszystko po to abyście Państwo byli zadowoleni.

Podczas uroczystości weselnej NIESPODZIANKA MUZYCZNA OD ZESPOŁU.

 

Na życzenie: powiększamy skład zespołu o perkusję i saksofon oraz proponujemy Państwu w pełni profesjonalną oprawę wokalną uroczystości w kościele wykonywaną przez naszą wokalistkę.

Zespół muzyczny PETERS na imprezę/ EVENT/

WIECZORKI INTEGRACYJNE

Zespół muzyczny PETERS - Studniówka.

W ofercie zapewniamy:

 • oprawę muzyczną i oświetleniową na wysokim poziomie artystycznym
 • bogaty i zróżnicowany repertuar
 • prowadzenie imprezy
 • przerwy w grze wypełniamy muzyką odtwarzaną z CD
 • nowoczesny system nagłośnieniowy co daje wysoką jakość brzmienia
 • na życzenie powiększamy skład zespołu o perkusistę

Podczas imprezy możecie liczyć na:

 •  Profesjonalną niebanalną oprawę muzyczną (muzyka tylko na żywo)
 •  Szeroki repertuar i wachlarz stylów muzycznych
 •  Doskonałą konferansjerkę
 •  Wysokiej jakości sprzęt nagłośnieniowy
 •  Wysokiej klasy efekty świetlne

Profesjolonalni muzycy ...

Kontakt z nami

+48 515 194 773 – Piotr

+48 503 992 429 – Geniu

Mapa

© www.A3extra.pl |  PETERS - prawa zastrzeżone