Oferty

Ślubna, Event, Studniówka, Oferta Świąteczna,
Koncert Plenerowy.

W ofercie zapewniamy:

 • oprawę muzyczną i oświetleniową na wysokim poziomie artystycznym
 • bogaty i zróżnicowany repertuar
 • prowadzenie imprezy
 • przerwy w grze wypełniamy muzyką odtwarzaną z CD
 • nowoczesny system nagłośnieniowy co daje wysoką jakość brzmienia
 • na życzenie powiększamy skład zespołu o perkusistę

Podczas imprezy możecie liczyć na:

 •  Profesjonalną niebanalną oprawę muzyczną (muzyka tylko na żywo)
 •  Szeroki repertuar i wachlarz stylów muzycznych
 •  Doskonałą konferansjerkę
 •  Wysokiej jakości sprzęt nagłośnieniowy
 •  Wysokiej klasy efekty świetlne

Zespół muzyczny PETERS na wesele

To bardzo ważne, aby wybrać odpowiedni zespół muzyczny na wesele, ponieważ taka uroczystość odbywa się najczęściej raz w życiu. Aby zespół muzyczny na weselu był w stanie zagrać odpowiednią muzykę musi bardzo uważnie obserwować gości, tak aby trafić w gusta muzyczne. Zajmiemy się kompleksową oprawą muzyczną Państwa wesela. Dbamy o wspaniały klimat, świetnie dobraną muzykę oraz zabawy weselne i prowadzenie. Zapewniamy również wspaniałe nowoczesne oświetlenie parkietu oraz sali, a wszystko po to abyście Państwo byli zadowoleni.

Podczas uroczystości weselnej NIESPODZIANKA MUZYCZNA OD ZESPOŁU.

 

Na życzenie: powiększamy skład zespołu o perkusję i saksofon oraz proponujemy Państwu w pełni profesjonalną oprawę wokalną uroczystości w kościele wykonywaną przez naszą wokalistkę.

Zespół muzyczny PETERS na imprezę/ EVENT/

WIECZORKI INTEGRACYJNE

Imprezy firmowe to świetny sposób integracji pracowników danej firmy. Dobry zespół muzyczny na Imprezę firmowe to bardzo ważny element udanej imprezy. Proponujemy Państwu kompleksową oprawę muzyczną   przy małych i dużych imprezach.  Odpowiednio dopasowana muzyka oraz efekty świetlne sprawią, że goście będą się świetnie bawić, a Państwo zapamiętacie imprezę przez długi czas. Nasza oferta to: zespół muzyczny na imprezę, event, bale karnawałowe oraz wieczorki integracyjne .

Zespół muzyczny PETERS - Studniówka.

Proponujemy Państwu wspaniałą oprawę muzyczną zarówno małych studniówek 80-100 jak również wielkich powyżej 300 osób. Studniówkę wspominamy wiele lat, dlatego wybór odpowiedniego zespołu muzycznego jest ważną decyzją. Znajomość aktualnych trendów muzycznych naszego zespołu połączona z dużym doświadczeniem sprawi, że utwory będą porywały wszystkich do tańca, a Państwo będziecie mieli wspaniałe wspomnienia na wiele lat

Zespół muzyczny PETERS - oferta Świąteczna.

W wigilijny czas specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy KOLĘDY I PASTORAŁKI, przy akompaniamencie pianina. Oferta muzyczna skierowana jest dla firm i instytucji, które kultywują tradycję obchodzenia świąt Bożego Narodzenia. Święta to dobry moment na integrację, zbudowanie dobrej atmosfery wśród pracowników. Wprowadzimy was w świąteczny klimat programem muzycznym: kolędy akustycznie, wigilia firmowa, bankiet wigilijny, spotkanie opłatkowe, koncert kolęd, firmowy opłatek.

Zespół muzyczny PETERS - oferta koncertowa i plenerowa.

Zapewniamy obsługę muzyczną:

KONCERTÓW, FESTYNÓW, PIKNIKÓW, DOŻYNEK, IMPREZ PLENEROWYCH ORAZ INTEGRACYJNYCH

Zespół muzyczny na piknik lub imprezę plenerową musi mieć w swoim repertuarze utwory rockowe oraz znane przeboje disco i pop. Zespół Peters wyróżnia się świetną muzyką na żywo, szerokim repertuarem, umiejętnością prowadzenia i rozkręcenia każdej imprezy. Z nami możesz być pewien, że impreza będzie udana. Graliśmy dni miast, festyny, supporty, imprezy plenerowe, koncerty.

 

 

Zapraszamy do współpracy!

Profesjonalni muzycy z pasją ...

Kontakt z nami

+48 515 194 773 – Piotr

+48 503 992 429 – Geniu

Mapa

© www.A3extra.pl |  PETERS - prawa zastrzeżone